Usługi - Osiatkowania balkonów i okien

BALKONÓW  I  OKIEN
OSIATKOWANIA
Idź do spisu treści

Menu główne:

Usługi

Zajmujemy się różnorakimi pracami wysokościowymi, korzystając z technik alpinistycznych. Na tej stronie prezentujemy usługę osiatkowań balkonów i okien, skierowaną do:

- właścicieli kotów
- osób mających problem z zanieczyszczaniem balkonów przez gołębie
-
spółdzielni, wspólnot, oraz firm
- c
zasami wykonujem także zlecenia zabezpieczeń balkonów i okien dla rodziców dbających o bezpieczeństwo swoich dzieci

Z
amontowanie siatki spełnia wszystkie trzy funkcje jednocześnie, chroni kota, uniemożliwia dostanie się na balkon gołębiom, oraz zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem z balkonu, lub okna.


W przypadku właścicieli kotów osiatkowanie chroni ich pociechę przed wyskoczeniem na zewnątrz i przykrymi konsekwencjami z tym związanymi. Domowy kot będący w zasadzie członkiem rodziny, znającym jedynie niewielki metraż mieszkania, wyskakując nagle z balkonu lub okna, po upadku zawsze będzie w szoku. Nieznajomość terenu i cały obcy świat woku ze swoim zgiełkiem sprawi, że kot będzie panicznie przestraszony i zdezorientowany - taki kot nawet, jeśli nie jest kontuzjowany, to ma małe szanse na przetrwanie - tylko szybkie odnalezienie kota gwarantuje jego bezpieczeństwo. W lecznicach weterynaryjnych jest sporo przypadków kotowatych, które po upadku nawet z niewielkiej wysokości musiały przechodzić bolesną i drogą rekonwalescencje, ponższe linki odsyłają do ulotki na ten temat:

                       


Kolejny powód montaży osiatkowań to "problem z gołębiami". Siatka w tym przypadku uniemożliwia dostanie się na balkon ptakom i tym samym daje gwarancje, że balkon pozostanie nietknięty przez niechcianą ingerencje gołębi. Dodam jeszcze, że to najdoskonalszy z możliwych sposobów uchronienia się przed gołębiami i ich odchodami, które są toksyczne i wyjątkowo niebezpieczne dla człowieka. Poniżej zamieszczam linki do strony dzięki której można zaznajomić się z niebezpieczeństwami z tym związanymi:

...Choroby przenoszone prze gołębie i ich pasożyty...


W przypadku wspólnot i spółdzielni, osiatkowujemy tylko duże powierzchnie i ma to zawsze związek z "gołębim problemem", który w mieście jest istną plagą.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego