Cennik - Osiatkowania balkonów i okien

BALKONÓW  I  OKIEN
OSIATKOWANIA
Idź do spisu treści

Menu główne:

Cennik

Z uwagi na to, iż każdy balkon jest inny, w każdym przypadku trzeba podejść do montażu i wyceny indywidualnie, dlatego też bez wcześniejszych oględzin trudno oszacować ostateczny koszt montażu.
Głównymi czynnikiami na których opiera się wycena są:

-
metraż powierzchni, którą należy osiatkować *
- rodzaj siatki jaki zażyczy
sobie klient(do wyboru siatka polietylenowa, lub stalowa)
- konieczność stworzenia dodatkowej konstrukcji nośnej pod siatkę(z reguły przy siatce stalowej należy stworzyć ramę nośną)

- dodatkowych usług, np. zamontowania półki dla kota na balkonie


Poglądowe ceny montażu siatki polietylenowej kształtują się następująco... w przypadku powierzchni do osiatkowania o wymiarze nie przekraczającym 5m
², cena za metr kwadratowy może wynieść nawet 150 zł; pomiędzy 5-10 m² 100 zł za m²; natomiast w przypadku metrażu powżej 10 m² istnieje możliwość negocjacji ceny. W przypadku siatki stalowej i co się z tym wiąże stworzenia specjalnej ramy pod siatkę, cena może osiągnąć nawet 200-250 zł za m² z tym że dotyczy to tylko małych powierzchni(np. okien) i nie mniejszych jak 2 m2.
Cena m
² uwzględnia wszystkie możliwe koszta(dojazdu, materiałów, samej usługi wykonania montażu, itp.).

* metraż kwadratowy powierzchni do osiatkowanai obliczamy następująco:  (długość balkonu   +   dodatkowe boki)  x   wysokość   =   ... m²


Dojazd do klienta na oględziny balkonu jest bezpłatny.


Gwarancja za wykonaną usługę dotyczy jedynie systemu nośnego pod siatkę i wynosi 1 rok od daty wykonania usługi. Trwałość siatki polietylenowej w zależności od warunków pogodowych(głównie ma to związek z nasłonecznieniem danego miejsca) wynosi 3-4 lata, po tym okresie tworzywo parcieje na tyle, że niewielka ingerencja jest w stanie siatkę rozwerwać - dotyczy to głównie montaży pod kątem kotów, w przypadku gołębi siatka może powisieć nawet 5 lat. Po upływie tego czasu siatka nadaje się do wymiany. Sama wymiana siatki na nową to 1/3 kwoty pierwotnego kosztu osiatkowania.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego